פיצה משפחתית

פיצה משפחתית

מתכננים בילוי משפחתי משותף בבית? עומדים לארח את החברים שלכם למשחק כדורגל חשוב?

מעוניינים בכיבוד שכל האורחים שלכם יאהבו?

פיצה דומינו מזמינה אתכם
ליהנות מהפיצות הטעימות והאיכותיות שלה!

אנו מעמידים לרשותכם פיצות בכל הגדלים:

פיצה ענקית (מספיקה ל- 6 סועדים)
פיצה ג'מבו (מיועדת ל- 4 סועדים)
מגש משפחתי (מיועד ל- 2 עד 3 סועדים)
פיצה משפחתית קטנה (מספיקה ל- 2 אנשים)

מה הפיצה המשפחתית האהובה עליכם?

פיצה דומינו אופה לכם את הפיצה האהובה עליכם! אנו מציעים שלל תוספות לפיצה, הן תוספות סטנדרטיות ואהובות כגון זיתים, בצל, בולגרית ועוד, והן תוספות מיוחדות כגון חצילים, אננס וביצה. לא מצליחים להגיע להסכמה משפחתית בנוגע לתוספות לפיצה? לא צריך לריב! אצלנו כל בן משפחה מזמין את התוספת האהובה עליו, משום שניתן להזמין תוספות על חצי מגש או על רבע ממנו.

החברים באים לראות כדורגל?

הפיצות המשפחתיות של פיצה דומינו מתאימות גם לחברים שלכם (שעם השנים הופכים להיות כמו משפחה). אם אתם עומדים לארח אנשים, וחשוב לכם לדאוג לכיבוד טעים, תלכו על בטוח – הפיצות של פיצה דומינו, שלא ישאירו אף אחד אדיש. הפיצות שלנו מתאימות ככיבוד למשחקי כדורגל והן גם אורחות של כבוד בערבי בירה ביתיים.

סוד הטעם המושלם של פיצה דומינו

פיצרייה דומינו אופה פיצות משנת 1990, ומיום היווסדה מקפידה על האיכות הגבוהה ביותר בכל מוצריה. רק החומרים הטריים והאיכותיים ביותר זוכים להיכנס למטבח שלנו, וכך אנו יוצרים את הפיצות הטעימות שלנו. הפיצות המשפחתיות של פיצה דומינו מתאימות לערבים משפחתיים, כשלאף אחד אין כוח לבשל, אבל כולם רוצים להתפנק על משהו טעים. הפיצות שלנו ערבות לכל חך, וכל בני המשפחה ייצאו שבעים ומרוצים מהפיצה המשפחתית שלנו.